Ліга націй УЄФА: Україна перемогла Ірландію у стартовому матчі

Матч відбувся на стадіоні «Авіва» в Дубліні.

Збірна України з футболу здобула перемогу над збірною Ірландії в рамках третього розіграшу Ліги націй УЄФА. Про це інформує «Суспільне».

За попередніми даними, зустріч відбулася у Дубліні на стадіоні Авіва та завершилася з рахунком 1:0 на користь України.

Через насичений графік матчів головний тренер збірної України Олександр Петраков вирішив випустити майже повністю резервний склад. Винятком став захисник Віталій Миколенко, який утретє поспіль провів на полі 90 хвилин.

Єдиний гол на 47-й хвилині відкрив півзахисник Віктор Циганков.

До цього моменту на 36-й хвилині Тарас Качараба відправив м’яч у дальній кут воріт суперника. Однак після перегляду відео з системи VAR гол на користь України скасували через офсайд Довбика за кілька секунд до удару Качараби.

В турнірному заліку Ліги В Україна ще не сягнула першої сходинки. Збірна Шотландії здобула перемогу над збірною Вірменії з рахунком 2:0, тому вони наразі перебувають на вершині турнірної таблиці.

Наступного туру, 11 червня, Україна у польському Лодзі прийме Вірменію, а ірландці також у Дубліні зійдуться із шотландцями.

Хочете бути в курсі останніх подій в Україні та у світі, слідкуйте за нами у Фейсбук та на каналі Telegram